BELYSNING / Bordslampor / Bordslampa 3785289
nr 378 5289
Bordslampa
signerad G Åke Göteborg, 1920-tal, metall, höjd: 50
Utrop:
300 kr
Såld:
600 kr
måndag 19 september 2005